2018 metų rugpjūčio 17 d. 
 Pradžia   Forumai   Straipsniai   Statistika   Top 10   Rekomenduojam! 
 Meniu
Pradžia
Forumai
Straipsniai
Nuorodos
Statistika
Top 10
Rekomenduojam!
Kalendorius

 Fotogalerija
Daiva
Daiva

- Paveiksliukai

 Paieška
(straipsniuose)
Išplėstinė paieška

 Mano Fauna
Pagalba
Naujas narys
Prisijungti

 Kas naršo
Svečiai: 128
Nariai: 0

 Kontaktai ir info
O_o
Webmaster email

Šitos nesąmonės išlaiko mano puslapius:

 Lobiai
Žodynas
Grafinė medžiaga
Referatai
Video: 1, 2
Kryžiukai nuliukai
Iliustracijos ir fotkės

Nuorodos:
Savel Blog
Parama
Savel Dienoraštis
B C D

PLACEHOLDER

 

 Straipsniai >>> Šunų veislės
Lietuvos anglų buldogų mylėtojų klubas
Šunų veislės: 2010 metų lapkričio 20 d. parašė Edita
 
Šunų veislės Lietuvos šunų veislių knygoje nuo 1993 metų įregistruota daugiau nei 3000 anglų buldogų. Veislės populiarumas ypač buvo išaugęs prieš keletą metų, deja, kaip dažnai nutinka, tai išėjo ne į naudą veislei. Kai kurių veisėjų-daugintojų neatsakingas veisimas siekiant tik pelno, neatsižvelgiant į kalės ir šuniukų sveikatą, šuniukų perpardavinėjimas, machinacijos su kilmės dokumentais padarė daug žalos tiek požiūriui į anglų buldogų veislę ir veisėjus Lietuvoje, tiek Lietuvos veisėjų reputacijai tarptautiniu mastu.

Jau keletą metų internetinėje erdvėje (bulldogs.fan.lt) susibūrę Lietuvos anglų buldogų mylėtojai svarstė apie poreikį keisti situaciją ir būtinybę turėti savo veislės klubą. Šiemet keletas entuziastų galop „prinoko“ veiksmams ir 2010 m. rugsėjo 25 d. Šventojoje susirinko į Steigiamąjį susirinkimą, kuriame vieningai nusprendė steigti Lietuvos anglų buldogų mylėtojų klubą. Klubo tarybos nariais tapo Alina Smailienė (veislynas “Bolidas”), Laimutė Unikaitė, Aušra Miltenytė, Naglis Žegunis (veislynas “Gamtos išdaiga”), klubo prezidente išrinkta Edita Žeromskienė (veislynas “Albiono stebuklas”).  2010 m. spalio 11 d. klubas buvo oficialiai įregistruotas Juridinių asmenų registre.

Šiuo metu atliekami parengiamieji darbai pilnavertei klubo veiklai organizuoti: rengiama internetinė svetainė (www.bulldogclub.lt), ruošiamas etikos kodas, kiti dokumentai. Laukiame lapkričio viduryje vyksiančios Lietuvos kinologų draugijos konferencijos ir tikimės būti priimti į narių gretas.

Norėtųsi, kad klubas taptų namais, kuriuose visada esi laukiamas, kur tau padės rasti atsakymus į kylančius klausimus, kur kartu pasidžiaugs ar pabus su tavim sunkią akimirką, nes auginant ar veisiant šunis pasitaiko visko. Tikiuosi, kad čia rinksis ir atviri žinioms žmonės, ir dar nepamiršę savo pradžios, turintys noro ir kantrybės dalintis savo sukauptomis žiniomis šiltam, jaukiam bendravimui, pagrįstam abipuse pagarba. O klubo branduolys tikisi, kad pavyks padėti pagrindus sėkmingai ilgametei klubo veiklai, gerinant anglų buldogų sveikatą, Lietuvos veisėjų reputaciją bei emocinę atmosferą parodų ringuose ir už jų. Tikime, kad visų mūsų pastangomis Lietuvoje buldogų mylėtojai galės džiaugtis sveikais augintiniais, puikiais parodų rezultatais bei kiekvienam naudingu bendravimu su bendraminčiais.

Straipsnio komentarai:

Dar nėra komentarų

 Paskutinės temos
Noriu žirgo :)
Moderatorius. Jo teisės.
Alergija ir naminiai augintiniai
Šunų maistas
SOS
Šinšila
Banguotosios Papūgėlės
Banguotųjų papūgelių porelės
Burundukas
Ieškau burunduko
"Skudurinės lėlės"
Pakeleivis:)

 Apklausa
Ar taksai geri šunys?
 
Geri.
Blogi.
Taksas ne šuo, o asmenybė.
 


 Gėriai
Šis gyvis dovanojamas: Dovanojami gyvunai
Išgelbėk jį!
Reklamos turinys nekontroliuojamas:
Hey.lt - Interneto reitingai
.

 Oekaki ir Co.

 Draugai
Baneris

 

Taksai nekompleksuoja dėl savo trumpų kojų ir žemo ūgio. Jie aukščiau to.
Nežinomas

 
©2006 Savel.